wybielanie-zebow-naturalny-sposob-diamond-smile

Najczęściej zadawane pytania:

Czy Diamond Smile zawiera jakąkolwiek sztuczną substancję chemiczną?

Absolutnie nie, nasz produkt jest w 100% naturalny.

Czy używanie proszku Diamond Smile spowoduje uszkodzenie szkliwa?

Nie, wręcz przeciwnie, wzmocni Twoje szkliwo.

Czy używanie Diamond Smile zmieni pH w mojej jamie ustnej?

Tak, używanie Diamond Smile pomaga zachować odpowiednie pH jamy ustnej. Nieodpowiednie pH sprzyja rozwojowi bakterii oraz powstawaniu kamienia nazębnego i próchnicy. Diamond Smile pomaga przywrócić właściwe pH jamy ustnej i zabija szkodliwe bakterie.

Czy mogę jednocześnie używać proszku Diamond Smile i zwykłej pasty do zębów?

Tak, możesz. Niektórzy klienci używają proszku Diamond Smile na noc a rano używają zwykłej pasty do zębów. Rekomendujemy jednak najpierw użyć nasz produkt a następnie zwykłą pastę do zębów dla jak najlepszego efektu, dwa razy dziennie.

Jak długo należy myć zęby proszkiem Diamond Smile?

Delikatnie szczotkuj zęby przez ok. 2-3 minuty. Aby uzyskać dodatkową moc wybielania, pozostaw produkt na zębach przez ok. 2 minuty a następnie dokładnie wypłucz jamę ustną wodą.

Jak często mogę korzystać z proszku Diamond Smile?

Używaj tak często, jak to konieczne. Codziennie, jeśli chcesz : ) Dla lepszego efektu, rekomendowane jest używania produktu dwa razy dziennie.

Ile produktu zużyje przy jednym szczotkowaniu?

Bardzo niewiele, zanurz końcówkę lekko zwilżonej szczoteczki w proszku Diamond Smile a następnie szczotkuj zęby. Produkt jest bardzo wydajny, opakowanie 30g starcza na ok. 2-3 miesiące używania.

Mam bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, czy mogę używać proszku Diamond Smile?

Tak, Diamond Smile nie działa drażniąco, używaj tylko szczoteczki z miękkim włosiem do szczotkowania zębów i rób to delikatnie.

Czy Diamond Smile jest bezpieczny dla moich zębów, dziąseł i jamy ustnej?

Absolutnie tak. Wszystkie składniki są naturalne, niektóre organiczne. W porównaniu ze zwykłą pastą do zębów lub produktami do wybielania zębów takimi jak paski wybielające, które zawierają chemiczne składniki wybielające, proszek Diamond Smile jest najbezpieczniejszą alternatywą.

Jak szybko mogę zobaczyć efekty wybielania?

Każdy z nas jest inny i ma inny kolor kości. Niektórzy efekty mogą zauważyć już po pierwszym szczotkowaniu, szczególnie gdy mają tendencje do przebarwień na szkliwie. Dla innych będzie to proces bardziej stopniowy i zauważalny po paru zastosowaniach. Należy pamiętać, że proszek Diamond Smile jest w 100% produktem naturalnym. Nie posiada chemicznych składników wybielających i nie sprawi, że zęby będą miały bielszy odcień niż ich naturalna barwa.